Services

Our Services

Mutfak Dolabı

Eskiyen mutfaklarınızı yenilemek ya da yeni evlerinizin mutfağınızı yaptırmanız için tamamen yeni bir tasarım yapmaktayız. DEM-KA Furniture Design olarak mutfaklarınızın dekorasyonunu alan büyüklüğü ne olursa olsun alanların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Seçtiğiniz mutfak dolapları, mutfağınızı güzelleştirirken aynı zamanda size depolama alanı sunmaktadır. Depolama alanı planı yapılması yanında evinize uygun renk seçimleri ile de bütünlük yaratmaktayız.

Yatak Odası

DEM-KA Furniture Design olarak şık tasarımları, konforu arttıran eşsiz detayları ile evinizde farklılık yaratmaktayız. Uzun süreli kullanım için özel tasarlanan modeller, kaliteli malzeme ve özgün tasarımları ile geniş bir yelpaze sunmaktayız. Farklı fiyat aralığındaki yatak odası takımı ürünlerini takım olarak alabilirken dilerseniz ayrı ayrı da alabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen komodin ve şifonyerler,maksimum taşıma kapasiteli raylı çekmece sistemi ile gardıroplarınız uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktayız.

Genç Odası

Genç odaları; gençlerin kendi zevklerini yansıttıkları, özgür bir birey olduklarını hissettikleri alanlarıdır. Bundan dolayı bu alanların dekorasyonu oldukça önemlidir. Seçim yaparken keyifle dinlenme ve verimli çalışma alanları ön planda tutulmalıdır. DEM-KA Furniture Design olarak, genç odalarında konforu ön planda tutan tasarımlar yapmaktayız. Görünüşün yanı sıra ihtiyaca göre seçimde önemlidir. Bol çekmeceli ve raflı gardırop modelleri ideal bir seçimdir.

Vestiyer

Başta evler olmak üzere birçok mekanda ortamın huzurunu ya da kasvetini misafirlere ilk gösterecek olan yer antredir. Ve vestiyerler, antrelerin baş tacıdır. Bu yüzden vestiyer ve antre uyumunu dekorasyonda önemsemekteyiz. Vestiyerin istendiği amaca göre genel dekorasyon tarzınıza uygun kullanışlı ve kaliteli ürün sunmaktayız. DEM-KA Furniture Design olarak antrelerin küçük, karanlık ya da geniş olmasına göre renk ve model tavsiyeleri sunmaktayız.

TV Ünitesi & TV Sehpası

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz alanlar oturma odalarıdır. DEM-KA Furniture Design, oturma odalarını daha şık ve fonksiyonel hale getirmenize imkan tanıyor. Evlerin en temel ihtiyaçlarından birisi olan televizyonların doğru bir şekilde konumlandırılması evinizde ve dolayısıyla televizyon karşısında geçirilen zamanı çok daha kıymetli hale getiriyor. DEM-KA Furniture Design, yenilikçi ve modern tasarım anlayışı televizyon ünitesi modellerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor

Banyo Dolabı

DEM-KA Furniture Design olarak banyo dolaplarının eskiye göre çok daha değişim ile karşı karşıya olduğu bu zamanda taleplere göre modern ya da geleneksel alanlar yaratmaktayız. Estetik ve konfor tercihlerinize göre cazip fiyat ve kaliteyi birlikte sunuyoruz. Banyonuzun ölçüsü alındıktan sonra banyonuza özel tasarım çıkardıktan sonra 1. sınıf malzemeyi 1. sınıf işçilikle buluşturuyoruz.

Masa Sehpa Takımı

DEM-KA Furniture Design olarak ev, ofis gibi alanları özel dizaynlarımızla zarif ve şık görünüme getirmekteyiz. Simetrik ya da asimetrik tasarımlarla ahşap mobilyaları daha iyi vurgulamaya olanak sağlamaktayız. Aynı zamanda dar noktalara yerleştirilebilen ve kısıtlı alanları verimli kullanabilmeyi sağlayan sehpa ve masa takımları tasarlamaktayız.

Kapı İmalatı ve Montajı

Ahşap iç kapı modelleri ev veya iş yerlerinizin, ahşap dış kapı modelleri ise ev, iş yeri ve bahçe gibi alanlarınızı baştan sona değiştiren mobilyalardır. Çünkü mekânın bütünü ile uyum sağlamaktadır. Bu nedenle bulunduğu yere bağlı olarak renk, döneme uygunluk, çift kanatlı tasarım, sürgülü kapılar ve buzlu cam modelleri gibi çeşitli ürün yelpazesi sunmaktayız.

Ofis Mobilyası

İş yerinde harcamış olduğunuz zamanın daha kaliteli olması ve ihtiyaca uygun özelliklerde olmasını amaçlayarak ürünler sunmaktayız. DEM-KA Furniture Design olarak iş yeri mobilyalarında kalite, kullanışlılık özellikleri yanında dayanıklı yapılarını da ön planda tutmaktayız. Kişilerin zevklerine uygun olan farklı tasarımlar yaratmaktayız.

Restoran & Bar Tasarımı

Farklı doku ve tarza sahip olan restoran ve barlarda, ahşap dokular her yaştan müşteriye hitap edecek ortam yaratmaktadır. DEM-KA Furniture Design olarak koltuk, sandalye, duvar gibi ürünlere uygun bir tasarım yaratarak bütünlük sağlamaktayız.

Berber & Kuaför Mobilyası

Erkek blok tezgâhlar, berber tezgâhları, kuaför tezgâhları, kuaför blok tezgâhları, makyaj tezgâhları, bankolar, malzeme dolapları, servis ve boya arabaları, manikür – pedikür dolapları, komodinler ve stantlar alanlarınıza uygun olarak tasarlandıktan sonra kaliteli malzeme 1.sınıf işçilikle birleşerek iş yerlerinizi farklı kılmaktadır. DEM-KA Furniture Design olarak berber ve kuaförlerinize uygun özgün tasarımlar sunmaktayız.

Parke Döşeme

Günümüz dekorasyonunda hızla gerçekleşen değişim ve gelişime rağmen ahşap zeminler her zaman bir klasik olarak kalmakta ve modası hiçbir zaman geçmemektedir. DEM-KA Furniture & Design olarak, son derece dayanıklı doğal ve en yüksek işçilikle farklı şekil ve dokularda, farklı renk ve tonlarda ahşap yer döşemeleri yapmaktayız.

Nasıl çalışıyoruz?

01

Dinliyoruz

Sizi ve Hayalinizdeki evi dikkatle dinliyor, sizinle beraber hayal kuruyoruz.

02

Tecrübemizi Hayallerinize katıyoruz

Tüm anlatılanlardan yola çıkarak sizlere kendi örneğimizi ve fikrimizi sunuyoruz.

03

Başlıyoruz

Sonuçlardan sonra en kısa sürede işe koyuluyoruz. Hayallerinizi geciktirmiyoruz.

Get in touch

Far far away behind the word mountains far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.

Londra