DEM-KA Furniture Repair
1981-2023

DEM-KA Furniture Design isimli firmanın kurucusu Hasan Demirkaya, 1981 yılında Türkiye-Mersin’de mobilya – iç dekorasyon sektörüne girdikten sonra 1993 yılında yine Mersin’de DEM-KA Mobilya ismiyle kendi firmasını kurdu. Mersin merkez ofisli olmak üzere Mersin ve Türkiye’nin birçok ilinde yaptığı projelerle adından söz ettirmiştir. Büyük ölçekli okul, hastane, konut, ofis gibi projelerin inşaat ve mobilya imalat projelerinin yapımını gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda kurumsal olmayan kişisel inşaat ve mobilya projelerini de gerçekleştirmiştir. 2019 yılında geldiği İngiltere- Londra’da DEM-KA Furniture & Repair isimli şirketini kurmuş olup faaliyetlerini Londra içi ve dışında devam ettirmektedir.

Hayalinizdeki alanı hayata geçirin

1

Vizyonumuz

Sürekli değişim gösteren ve gelişen sektörde kaliteyi her zaman ön planda tutarak insan kaynaklarını ve teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak müşteriye kaliteyi en uygun fiyatta sunmaktır.

2

Misyonumuz

Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyerek kalite, teknoloji ve insan kaynaklarından ödün vermeden gelişen yönetim anlayışını benimseyerek mobilya – iç dekorasyon sektöründe lider olmak.

3

Kalite Politikamız

Ülke yasalarına, çevreye ve standartlara uygun son kalite ve zamanında teslimat amacı ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak çalışmaktadır. Gelişen ve değişen ürün modellerini her zaman takip ederek hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, kuruluşun temel kalite politikasıdır. Müşteri taleplerini her zaman karşılayan, teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete önem veren bir firmadır. Kendi çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Ev yaşam Deneyimizinizi

En yüksek seviyeye çıkartıyoruz!

Location

Copyright © 2021 ASK Project